Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Микола Сергійович Коропець

Микола Сергійович Коропець

Півстоліття роботи на «Корум Світло Шахтаря»: історія успіху.

Після армії, як випускник Криворізького гірничо-механічного технікуму, Коропець Микола Сергійович отримав розподіл на харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря». Свій трудовий шлях амбітний та сильний духом, молодий фахівець розпочав електрозварником у цеху зварних конструкцій.

Через 8 років, без відриву від виробництва, Микола Сергійович закінчив вечірнє відділення Українського заочного політехнічного інституту (УЗПІ) за спеціальністю «Обладнання та технологія зварювального виробництва», згодом на заводі став старшим майстром ЦЗК. У 1982 році перейшов на посаду заступника начальника цеху з виробництва, а через 4 роки став начальником виробничого диспетчерського відділу заводу.

Щодня, протягом 20 років, наш герой визначав потребу підприємства у різних видах обладнання, складав плани виробництва, вів облік і контроль їх виконання. 2008 року був призначений на посаду заступника директора з виробництва, потім начальником виробництва. Пізніше – керівник департаменту управління виробництвом.

– Завод «Корум Світло шахтаря» – це моє життя. Я обрав його назавжди. Я вважаю себе щасливою людиною, бо займаюся улюбленою справою. Вже не уявляю свого життя без заводу. Не працюєш 2-3 дні, і не вистачає кисню. Тут я зустрів свою майбутню дружину, з якою щасливо живу вже багато років. Наступного року ми разом відсвяткуємо золоте весілля, – каже Микола Сергійович.

Наполегливість, усвідомлення обов’язку та відповідальність за доручену справу є одними з найважливіших критеріїв для нашого героя. Якщо щось не виходить, Микола Сергійович сміливо дивиться в очі проблемам і вирішує їх, якщо припустився помилок – робить висновки та визначає, що необхідно виправити.

За 50 років трудової діяльності нагороджений нагрудними знаками «Шахтарська Слава» 1-го, 2-го та 3-го ступеня, подякою від імені Харківської обласної державної адміністрації, а також листом-подякою генерального директора.

Микола Сергійович не лише надійний і люблячий чоловік, а й поважний батько двох уже дорослих дітей, добрий дідусь і прадід. У вільний від роботи час захоплюється риболовлею, будівництвом, читає книги – улюблена «Граф Монте-Крісто» Олександра Дюма.

– Дуже подобається рибалити, – посміхаючись, ділиться з нами Микола Сергійович. – Це чудовий час для відпочинку. Але навіть на рибалці, коли не клює, я думаю про роботу. Намагаюся завжди все встигати. І незважаючи на своє завантаження, повертаючись додому після трудового дня, багато роблю для своєї сім’ї по дому. Люблю створювати комфорт.

На завершення, Микола Сергійович звернувся до всіх співробітників і побажав залишатися вірним своїй улюбленій справі та заводу:

– Часто в пошуках нового робочого місця, нових перспектив, людина не помічає всього, що відкрито для нього вже на заводі. У нас є всі умови, щоб кожен міг проявити себе, розвиватися і професійно зростати. Кожен, хто хоче, може перетворити своє робоче місце на краще для себе, своєї сім’ї та цілого колективу.

#