Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Працювати в Corum - це бути частиною інноваційних змін і відкриттів

Corum Group - виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні, один з бізнес-блоків найбільшої енергетичної компанії України - ДТЕК Енерго.

Працювати в Corum - це бути частиною інноваційних змін і відкриттів. Ми об'єднали понад 4500 тисяч професіоналів своєї справи, які разом реалізують амбітні завдання для прогресу української енергетики, машинобудування, шахтобудування і розвитку країни.

Corum Group - це люди, об'єднані спільними цінностями: клієнтоорієнтованістю професіоналізмом, відповідальністю, відкритістю, прагненням вдосконалюватися і згуртованістю. Наші співробітники - єдина надійна конкурентна перевага, енергія розвитку і прогрес компанії. Ми цінуємо і заохочуємо ініціативи, допомагаємо втілювати ідеї, дбаємо про розвиток і побудову успішної кар'єри.

Більше Менше

Corum Group - надійний і соціально відповідальний роботодавець. Ми гарантуємо гідну, офіційну оплату праці, соціальний захист і медичну страховку. У Corum створена атмосфера співпраці для розвитку, побудови кар'єри та професійної реалізації. Для визначення цілей, ключових пріоритетів і планів ми проводимо щорічну оцінку діяльності співробітника, навчаємо і розвиваємо.

Компанія надає рівні можливості для розкриття таланту і потенціалу, щоб допомогти реалізуватися в професії. Ми розвиваємо інновації, залучаємо кращі технології, використовуємо сучасні практики і нові знання.

Чому саме у нас?

>130 +
>130 +
років досвіду успішних рішень
>4.4 тис.
>4.4 тис.
працевлаштованих фахівців
>13 тис.
>13 тис.
cпівробітників навчено

Вакансії Corum

Розроблено компанією robota.ua спеціально для компанії Corum Group
#
Не знайшли потрібної вакансії,
але мрієте у нас працювати?
Надішліть ваше резюме
Ваше ім’я
Телефон
Прикріпити резюме
Ви можете додати файл у форматі Pdf, Docx, Txt, Розмір файлу повинен не перевищувати 15 мб
#