Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Три етапи контролю якості. Як Corum Group дбає про якість своєї продукції.

Кожна одиниця техніки Corum Group перед відправленням клієнту проходить ретельний контроль якості. На виробничих майданчиках компанії вибудувана сувора три етапна система контролю. Виявлення та усунення невідповідностей на ранніх етапах виробничого процесу дозволяє нам як виробнику оптимізувати термін виробництва і фінансові витрати, внаслідок чого ми можемо зробити своїм клієнтам кращу пропозицію у співвідношенні ціни і якості. розповідаємо детально, як компанія контролює якість і надійність обладнання, що випускається.

Більше Менше

I етап. Вхідний контроль якості

* Усі матеріали та складники, які поставляються на заводи Corum, ми суворо контролюємо. Це виключає використання неякісних матеріалів у нашій продукції.

* Регулярний аудит постачальників гарантує впевненість у стабільній якості матеріалів, які закуповуються. Corum працює з сотнями постачальників у всьому світі, з лідерами у своєму сегменті.

* Продукція, що поставляється, перевіряється інспекторами й лабораторіями за різними ознаками: механічними властивостями, хімічним складом, геометричними параметрами. Для цього ми використовуємо сучасне вимірювальне обладнання. Це дає нам змогу переконатися у високій якості матеріалів для виробництва.

* Вилучення неякісних матеріалів на цьому етапі – обов’язкова умова дотримання контрактних термінів виробництва і високої надійності нашого обладнання.

* Продукція, яка не пройшла контроль якості, повертається постачальнику. У разі виникнення повторної ситуації постачальник потрапляє в «чорний список». Співпраця з ним припиняється.

II етап. Контроль якості у процесі виробництва

* Цей етап практично на 100% виключає вплив «людського фактора» на виробництво завдяки багаторазовому контролю всіх параметрів продукції. За допомогою вимірювальних інструментів і випробувального обладнання ми відбраковуємо неякісні деталі всередині виробництва і виключаємо їхнє потрапляння у готову продукцію.

* У виробничому ланцюжку пущені в дію всі цехи заводу. Деталь проходить перевірку на відповідність технічним вимогам у виконавця, його керівника та інспектора. Після трьох «так» виріб переходить на наступний виробничий етап.

* Для поліпшення якості продукції та виробничої культури компанія Corum регулярно проводить навчання співробітників. Кваліфіковані фахівці дають можливість компанії опановувати нові продуктові лінійки, розвивати комплекс послуг для клієнтів і зберігати лідерство в галузі вже більше ніж 130 років.

* Продукція, яка не пройшла контроль якості, передається для усунення невідповідностей або утилізується.

III етап. Контроль якості готової продукції

* Контроль якості готової продукції Corum Group – це випробування на заводських стендах. Там обладнання піддається підвищеним навантаженням і перевіряється його запас міцності. Успішні випробування обладнання підтверджують розрахунки конструкторів, що гарантує його надійність. Тільки обладнання, яке успішно пройшло всі випробування, ми відвантажуємо клієнту.

* Близько 10 стендів забезпечують різноманітні види навантажень. Це допомагає перевірити працездатність обладнання в умовах, максимально наближених до робочих. На стендових випробуваннях ми перевіряємо близько 50 параметрів.

* Продукція, яка не пройшла контроль якості, повертається на доопрацювання. Але такі випадки – виняток. Щоб не зіткнутися з такою самою невідповідністю в майбутньому, на підприємствах в обов’язковому порядку встановлюють причину і вживають заходів для її усунення.

Анастасія Гуліна, керівник служби контролю якості Corum Group:

«Така система контролю якості допомагає нам виробляти надійне обладнання. Це підтверджують багаторічні терміни експлуатації нашої техніки. Крім того, нам важливо бути впевненими, що наша продукція забезпечує безпечні умови праці шахтарів. Про те, що клієнти цінують високу якість і надійність нашого обладнання, говорить зростання індексу задоволеності клієнтів Corum Group – NPS».

Система контролю якості в цифрах
200
200
методів вимірювання параметрів якості
500
500
людей працює в системі підтримки якості
10 +
10 +
років підтвердженого сертифікату якості продукції
#