Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Принципи та етика закупівельної діяльності

  • Під час планування та проведення процедур вибору постачальників компанія керується принципом вільної конкуренції серед постачальників: учасниками процесу закупівель забезпечується рівноправність, справедливість, відсутність проявів дискримінації і необґрунтованих обмежень конкуренції відносно претендентів. Під час планування та розміщення потреби в закупівлі категорично не допускається обмеження кола претендентів для участі в закупівельних процедурах шляхом встановлення вимог, які не впливають на здатність постачальника забезпечити необхідний термін постачання та якість матеріалів, що закуповуються.
  • Більше Менше
  • Інформація про товари і послуги, що закуповуються, є відкритою та публікується в міру виникнення потреби в таких закупівлях, всі комерційні пропозиції приймаються виключно на корпоративному тендерному майданчику компанії.
  • Під час прийняття рішення про вибір постачальника враховується відповідність отриманих пропозицій вимогам компанії щодо якості продукції, необхідних термінів постачання та економічна ефективність, з урахуванням умов оплати і постачання.
  • Здійснювати поставки для компанії можуть виключно кваліфіковані постачальники. Постачальники, що порушують основоположні принципи сумлінного партнерства та етичності взаємовідносин, можуть бути дискваліфіковані та відсторонені від взаємодії з Компанією.
#
#
Тендерний майданчик Corum
Як Компанія, що динамічно розвивається, ми запровадили автоматизовану систему управління закупівлями APS Smart. Це рішення забезпечить прозорість поставок матеріалів та комплектуючих.
Corum Group прагне до взаємовигідного і надійного партнерства зі своїми постачальниками!
Тендери Corum

Вимоги до постачальників

  • Цільова кредитна політика компанії - робота на умовах відтермінування оплати.
  • Компанія надає постачальникам сервіс товарного кредитування від бізнес-партнера ПУМБ (Перший український міжнародний банк) на оптимальних умовах фінансового ринку. Презентація факторингу ПУМБ - CORUM GROUP
  • Компанія працює з прямими виробниками товарів/виконавцями робіт, або офіційними акредитованими дилерами таких виробників/виконавців.
  • Договірна кампанія передбачає оформлення типового договору Компанії, який регламентує принципи взаємної відповідальності сторін, суттєві рамкові умови взаємодії та в обов’язковому порядку містить Антикорупційну поправку. Договір поставки (закупівлі) рамковий
#
Послідовний порядок кваліфікації контрагентів компанії
Регулярні закупівлі ТМЦ и послуг для виробничої програми
Докладніше
Послуги транспортної логістики
Докладніше
Закупівлі технологічних рішень і проектних профільних послуг
Докладніше
Продажі надлишкових ТМЦ, брухту і інших активів
Докладніше
#