Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Про підприємство

Підприємство засноване в 1893 році. Все починалося з невеликого металургійного заводу і надії на світле майбутнє. Орієнтуючись на потреби замовників, «Корум ДрМЗ» розширює продуктову лінійку. Поряд з випуском кріплень, вагонеток і електровозів завод освоїв виробництво підвісного шахтного обладнання, вентиляторів головного провітрювання, стрічкових конвеєрів, прохідницьких комбайнів КПД.

Розширюється і географія поставок - основними споживачами є гірничодобувні підприємства України, Польщі та інші.

Орієнтуючись на багаторічний досвід і професіоналізм, «Корум Дружківський машинобудівний завод» створює гірничо-шахтне обладнання, за допомогою якого клієнти досягають найвищих результатів в складних гірничо-геологічних умовах.


214,1 тис.
214,1 тис.
номенклатури продукції, що випускається
17 цехів
17 цехів
задіяні у виробництві обладнання
1,6 тис.
1,6 тис.
співробітників працює на заводі в Дружківці
Віхи історії
#
1893
Закладено Донецький чавуноливарний і сталеливарний завод Донецького товариства залізничного і сталеливарного виробництва в м. Дружківка.
#
1894
З'явилася перша доменна піч.
#
1896
Введено в дію рейкопрокатне відділення, основною продукцією, що випускається стають рейки.
#
1898
Побудовано Торецький сталеливарний і механічний завод на території Дружківського цукрового заводу графа Борисова. Почався випуск обладнання для залізниць: стрілочних переводів, пружин і т.д.
#
1917
Після державного перевороту заводи в Дружківці зупинені.
#
1920
На базі заводів Донецького і Торецького товариств створений єдиний Торецький сталеливарний і механічний завод, який виготовляв обладнання для шахт і залізниць.
#
1925
Споруджено вагонетковий цех.
#
1930
Споруджено чавуноливарний і відновлювальний модельні цехи.
#
1941
Завод евакуйований в м. Олександрівськ Пермської області, де був швидко відновлений і почав випуск продукції для потреб фронту.
#
1943
Завод офіційно оголошений діючим підприємством після відновлення на колишньому місці в м. Дружківці.
#
1945
Початок виробництва лебідок і підйомних машин для шахт.
#
кінець 1950-х
Завод освоїв випуск гідравлічних механізованих кріплень - своєї основної продукції.
#
1964
Торецький машинобудівний завод перейменований в Дружковcкій машинобудівний завод.
#
1980-і
Завод перейшов на виготовлення нового типу механізованих гідравлічних кріплень КД-80, КД-90, МТ, освоїв серійний випуск щитових агрегатів для крутого падіння АНЩ і АЩМ.
#
2006
Дружківський машинобудівний завод увійшов до складу НВК «Гірничі машини».
#
2013
У зв'язку з ребрендингом керуючої компанії завод отримав нове ім'я - «Корум Дружківський машинобудівний завод».
#
2017
«Корум Дружківський машинобудівний завод» увійшов до складу холдингу ДТЕК Енерго.
#
2018
Освоєно самостійне виробництво і збірка прохідницького комбайна КПД, для якого раніше виготовлялися тільки металоконструкції і комплектуючі. Завод виконав перше замовлення польської гірничодобувної компанії Polska Grupa Górnicza (PGG). Для шахти Sośnica виготовили 140 секцій кріплення нової розробки ZRP 15/35.
2019
«Корум ДрМЗ» виконав другий замовлення компанії Polska Grupa Górnicza (PGG). Для шахти «Пьяст-Зіемовіт» виготовили 135 секцій кріплення ZRP 15/35.
2020
«Корум ДрМЗ» продовжує розширювати номенклатуру продукції, що випускається. Підприємство освоїло виробництво підйомних машин. Перша машина Ц-3х2,2АР виготовлена і поставлена замовникові - ШУ «Покровське» ПрАТ «Донецьксталь».
2021
Завод активно освоює виготовлення обладнання для шахтобудування. У виробництві шківи різних модифікацій, лебідки ЛПЕ і ЛПЕП, підйомна машина Ц-3х2,2АР. Устаткування призначене для будівництва південного вентиляційного стовбура №2 для ПрАТ «ЗЗРК». Вихід на новий ринок. “Корум ДрМЗ” виготовив пілотні секції для найбільшої вугледобувної компанією Imbat Madencilik (Туреччина).
#