Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Corum Trading
Торговельне представництво Corum в Україні працює понад 20 років. Протягом цього часу наша компанія стала надійним партнером для вугледобувних та гірничодобувних підприємств України – лідерів галузі. З 2021 року Corum Trading розширив географію контактів і виходить на нові ринки: США, Туреччини та Європи.

Україна
Наші клієнти
Реалізовані проекти
Corum Group закрив потребу ШУ «Покровське» у вибійних і штрекових скребкових конвеєрах
Більше
CLS550P. Новий комбайн для видобутку «чистого вугілля»
Більше
Будівництво вентиляційного стовбура почав «Корум Шахтспецбуд» в Україні
Більше
#
Олег Нестеренко
Директор торгової компанії Corum Trading

Займає посаду директора ТК «Корум Україна» з 2017 року, посаду директора ТК Corum Trading з 2018 року. Також є керівником стратегічного проекту компанії в частині виходу на нові (зовнішні) ринки. У компанії почав трудову діяльність в ролі менеджера з взаємодії з ключовими клієнтами в 2012 році.

2014-2015 рр. - працював директором Східно-Сибірського філії компанії Корум в м. Красноярськ (законтрактовані великі проекти з компаніям СУЕК, Алроса, ППГХО, Полюс Золота). 2015-2017 рр. - старший менеджер із взаємодії з ключовими клієнтами в Україні. Були реалізовані ключові проекти з партнерами - підписання рамкової угоди про довгострокове партнерство, досягнення частки поставок з 20% до 75% в портфелі клієнтів, збільшення обсягів реалізації на понад 45% 

2017-2020 - реалізовані великі комерційні проекти, в т.ч. підписано угоду про стратегічний Альянс із ключовим партнером, виведення та продаж нових продуктів ключовим клієнтам.

Пройшов навчання методології Miller Heiman Group, є внутрішнім коучем по цій методології в частині побудови та розвитку відносин з клієнтами, філософії продажів. 

Має дві вищі освіти. У 2004 році закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2010 році закінчив Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист».

#