Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Скіпи шахтні

10…325
Вантажопідйомність, кН, не більше ніж
До 16
Швидкість руху, м/с, не більше ніж
1…31
Маса скіпа, т
Описание

Corum Group проєктує та виготовляє скіпи для транспортування вугілля, руди, породи вертикальними та похилими виробками, обладнаними одноканатними або багатоканатними підйомними установками.

За конструкцією кузова пропонуються перекидні, з кузовом, що відхиляється, з нерухомим кузовом; за типом затвора виготовляються із секторним, секторним і висувним риштаком, клапанним, шиберним затворами.

Важконавантажені вузли (каркас, лоток, затвор, балки для приєднання пристроїв підвісних) виконуються з конструкційної низьколегованої маловуглецевої сталі за ДЕСТ 19281, що забезпечує високі характеристики міцності та втоми.

Робочі поверхні футеровані міцними та зносостійкими листами, матеріал яких узгоджується із замовником. Є досвід застосування нержавіючої сталі, HARDOX, біметалевих листів SWIP, сталі Гадфільда, гумометалевої ГМФ.

Для зниження експлуатаційних витрат у всіх шарнірних з’єднаннях скіпа можуть бути застосовані металографітні втулки ковзання SKF (або аналогічні за якістю). Втулки SKF, що мають самозмащувальну поверхню ковзання на основі PTFE (змазування в процесі експлуатації не потрібно), забезпечують надійну тривалу роботу в агресивному середовищі та практично не вимагають технічного обслуговування.

Скіп може бути виготовлений у складі з підвісними пристроями для підйомних і врівноважувальних канатів.Характеристики
Вантажопідйомність, кН, не більше ніж 10…325
Швидкість руху, м/с, не більше ніж До 16
Номінальна місткість кузова, м³ 0,5…35
Маса скіпа, т 1…31
Сравнить
Опросник

Надіслати нам опитувальний лист

Услуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекты
# Пристрій підвісний УПБ 1200-01 # Пристрій підвісний УПБ 1200 # Пристрій підвісний УПБ 800-01 # Пристрій підвісний УПБ 800 # Пристрій підвісний УПБ 500-01 # Пристрій підвісний УПБ 500 # Пристрій підвісний УП-3М # Пристрій підвісний УП-2М # Пристрій підвісний УПС 46 # Пристрій підвісний УПС 30 # Пристрій підвісний УПС 20 # Пристрій підвісний УПС 12,5 # Пристрій підвісний УПС 6,3
#