Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Кліті шахтні НМ, НОВ, УКОА

1,5…13
Маса кліті, т
3…150
Вантажопідйомність, кН, не більше ніж
до 12
Швидкість руху, м/с, не більше ніж
Описание

Corum Group проєктує та виготовляє кліті для транспортування людей, шахтних вагонеток, обладнання та допоміжних матеріалів вертикальними виробками підприємств вугільної та гірничорудної промисловості, обладнаних одноканатними або багатоканатними підйомними установками.

Кліті КНМ застосовуються у вертикальних стовбурах глибиною до 1600 м, обладнаних багатоканатними підйомними установками. Типорозмірний ряд клітей КНМ складається з 5 типорозмірів, має 15 виконань залежно від вантажопідйомності, поверховості, розміру пояса, типу та розташування провідників.

Кліті НОВ застосовуються у вертикальних стовбурах глибиною до 900 м, обладнаних одноканатними підйомними установками. Типорозмірний ряд клітей НОВ складається з 10 типорозмірів, має 41 виконання залежно від вантажопідйомності, поверховості, розміру пояса, типу та розташування провідників, комплектності та наявності врівноважувальних канатів.

Кліті виготовляються як за документацією Corum Group, так і замовника. Індивідуальний підхід до кожного клієнта при проєктуванні конструкції дозволяє:

  • підвищити вантажопідйомність кліті без істотного збільшення її маси;

  • підвищити функціональності кліті за рахунок раціоналізації її конструкції;

  • забезпечити можливість спускати вантажі будь-яких габаритів за рахунок індивідуальних параметрів металоконструкції;

  • домогтися зниження часу на обслуговування при проведенні планового технічного обслуговування.

Металоконструкція кліті на вимогу замовника може бути виконана з корозійностійкої сталі, а для посиленого антикорозійного захисту кліть може бути пофарбована сучасними видами емалі – HEMPADUR, ПУ-2К ПСО, ЕП-773, УР-5101, ХВ та ін.

Досвід проєктування фахівців Corum дозволяє виконати ув’язування кліті з пристроєм підвісним або парашутом різних конструкцій, які відвантажуються в одному складі.Характеристики
Кількість поверхів, од. 1…3
Вантажопідйомність, кН, не більше ніж 3…150
Швидкість руху, м/с, не більше ніж до 12
Маса кліті, т 1,5…13
Сравнить
Опросник

Надіслати нам опитувальний лист

Услуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекты

Не обрано товар

#