Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Очисний комбайн CLS550P

0,8 – 1,0
Діаметр виконавчого органа, м
10
Продуктивність, т/хв
1140
Номінальна напруга мережі живлення, В
0,85 – 1,5
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м
Опис

Призначений для відпрацювання тонких і середньопотужних вугільних пластів із гіпсометрією, що змінюється, потужністю від 0,85 до 1,5 м. Забезпечує продуктивність до 10 т/хв. 

Комбайн портального типу з корпусом у вигляді силової рами коробчастої форми для розміщення блоків подачі та частотного перетворювача. Портал виконано у вигляді окремих силових елементів, які жорстко пов’язані з корпусом подачі та місцями під установку пультів управління.  

Довжина комбайна із урахуванням встановленого перетворювача по осях виконавчих органів складає 7,78 м. Це позитивно відображається на зменшенні присічки бокових порід, що дозволяє клієнту отримати «чисте вугілля» з мінімальним вмістом гірської породи. 

У конструкції частотного перетворювача використано вбудований безконтактний комутатор між випрямлячем та інвертором, що виключає виникнення надструмів заряду ланки постійного струму та значно підвищує надійність перетворювача. 

CLS550P обладнано сучасною програмою візуалізації, що дозволяє контролювати роботу комбайна у режимі реального часу, автоматично розраховувати добовий видобуток, а також детально аналізувати записані дані та визначати причини зниження продуктивності та простоїв обладнання. 

CLS550Р обладнано сучасною системою управління, що дозволяє контролювати завантаження основних вузлів та автоматично регулювати швидкість переміщення комбайна. Система управління контролює робочі функції комбайна та дозволяє мінімізувати час простоїв (автоматизація управління, запис виїмки, зв’язок між виїмковим комбайном та іншим обладнанням у забої, передача даних на штрек та/або на поверхню).Характеристики
Продуктивність, т/хв 10
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м 0,85 – 1,5
Номінальна напруга мережі живлення, В 1140
Діаметр виконавчого органа, м 0,8 – 1,0
Номінальна ширина захвату, м 0,8
Максимальна швидкість подачі, м/хв 12
Максимальне тягове зусилля подачі, кН 480
Довжина по осях виконавчих органів, мм 7781
Висота корпусу в зоні кріплення, мм 440
Сумарна номінальна потужність електроприводу, кВт/год 508
Привід виконавчого органа 2 х 220
Привід насосної установки 8
Привід подачі 2 х 30
Привід гідроблока 8
Маса, т 28
Порівняти
Опитувальник

Надіслати нам опитувальний лист

Послуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекти
# Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ271М # Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ230 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП326 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП251 # Кріплення механізоване КД90 # Кріплення механізоване КД90Т # Кріплення механізоване ДТ
#