Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Очисний комбайн CLS450

1,0 – 1,4
Діаметр виконавчого органа, м
до 15
Продуктивність, т/хв
1140
Номінальна напруга мережі живлення, В
1,05 – 2,4
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м
Опис

Призначений для відпрацювання тонких і середньопотужних вугільних пластів із гіпсометрією, що змінюється, потужністю від 1,05 до 2,4 м. Забезпечує продуктивність до 15 т/хв. 

Комбайн виконано блоковою конструкцією із розташуванням основних елементів у несучій рамі, що надає легкий доступ до його елементів для сервісного обслуговування, а також спрощує монтажно-демонтажні роботи. 

Зменшено кількість кабелів, що необхідні для роботи комбайна, за рахунок розташування в основній рамі комбайна частотного перетворювача, що регулює швидкість подачі, а основних вузлів — над конвеєром. Відсутня потреба у придбанні додаткового штрекового обладнання. 

Довжина комбайна із урахуванням встановленого електрообладнання по осях виконавчих органів складає 8,1 м. Це позитивно відображається на зменшенні присічки бокових порід, що дозволяє клієнту отримати «чисте вугілля» з мінімальним вмістом гірської породи. 

CLS450 обладнано сучасною програмою візуалізації, що дозволяє контролювати роботу комбайна у режимі реального часу, автоматично розраховувати добовий видобуток, а також детально аналізувати записані дані та визначати причини зниження продуктивності та простоїв обладнання. 

CLS450 обладнано сучасною системою управління, що дозволяє контролювати завантаження основних вузлів та автоматично регулювати швидкість переміщення комбайна. Система управління контролює робочі функції комбайна та дозволяє мінімізувати час простоїв (автоматизація управління, запис виїмки, зв’язок між виїмковим комбайном та іншим обладнанням у забої, передача даних на штрек та/або на поверхню).Характеристики
Продуктивність, т/хв до 15
Застосування за потужністю пласта, що виймається, м 1,05 – 2,4
Номінальна напруга мережі живлення, В 1140
Діаметр виконавчого органа, м 1,0 – 1,4
Номінальна ширина захвату, м 0,63 – 0,8
Максимальна швидкість подачі, м/хв 20
Максимальне тягове зусилля подачі, кН 300
Довжина по осях виконавчих органів, мм 8105
Висота корпусу в зоні кріплення, мм 760
Сумарна номінальна потужність електроприводу, кВт/год 452
Привід виконавчого органа 2 x 200
Привід подачі 2 x 22
Привід гідроблока 8
Маса, т 27
Порівняти
Опитувальник

Надіслати нам опитувальний лист

Послуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекти
# Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ271М # Скребкові конвеєри з центрально-здвоєним розташуванням ланцюгів СПЦ230 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП326 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП251 # Кріплення механізоване КД90 # Кріплення механізоване КД90Т # Кріплення механізоване ДТ
#