Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Підстанція КТПВ-ЕП 1000

1000
Номінальна потужність, кВ·А
6000 або 10000
Номінальна напруга сторона ВН, В
3300 або 1200 або 1200/660
Номінальна напруга сторона НН, В
Опис

Призначена для електрозабезпечення трифазним струмом електроприймачів, що встановлюються в підземних виробках, небезпечних за газом (метаном) та/або пилом, а також для забезпечення захисту від струмів витоку та максимального струмового захисту ліній нижчої напруги, забезпечують живлення до десяти струмоприймачів трифазним змінним струмом частотою з номінальним струмом до 630А, а також для управління, захисту від струмів витоку та максимального струмового захисту цих струмоприймачів у підземних виробках, небезпечних за газом (метаном) та/або пилом.

Енергопоїзди розроблені на базі сучасних комплектуючих провідних виробників.

Модульна побудова, яка включає безліч модифікацій, дозволяє реалізувати будь-які вимоги замовника з функціоналу.

Застосування енергопоїзда дозволяє значно скоротити довжину розподільчого пункту ділянки, спростити схему енергопостачання ділянки та знизити трудомісткість робіт під час експлуатації електрообладнання.

Безперервний автоматичний тестовий контроль (у процесі робочого функціонування обладнання, що живиться) та періодичний (в режимі обслуговування, ремонту та налагодження) із забезпеченням заходів безпеки (без включення в роботу забійних машин та ін.). Контролює функціонування блоків та вузлів системи перед включенням.

Система управління, має кілька рівнів доступу до керуючої програми: високий (параметри безпеки), середній (технічні параметри обладнання), низький (статистичний дані та дані, необхідні для розслідування аварій).


Характеристики
Номінальна потужність, кВ·А 1000
Номінальна напруга сторона ВН, В 6000 або 10000
Номінальна напруга сторона НН, В 3300 або 1200 або 1200/660
Діапазон регулювання ±5% або ±10%
Напруга к.з, % 5
Втрати холостого ходу, Вт 2800
Ширина, м 1,17
Довжина, м 6,65
Висота, м 1,475
Маса, т 10
Порівняти
Опитувальник

Надіслати нам опитувальний лист

Послуги

Додатково до цього продукту ви можете замовити послугу:

Комплекти
# Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП326 # Скребкові конвеєри з рознесеним розташуванням ланцюгів СП251 # Очисний комбайн КА200
#