Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkownika
OK

Skipy kopalniane

10…325
Nośność, kN, nie więcej niż
До 16
Szybkość poruszania się, m/s, nie więcej niż
1…31
Маса скіпа, т
Opis

Corum Group проєктує та виготовляє скіпи для транспортування вугілля, руди, породи вертикальними та похилими виробками, обладнаними одноканатними або багатоканатними підйомними установками.

За конструкцією кузова пропонуються перекидні, з кузовом, що відхиляється, з нерухомим кузовом; за типом затвора виготовляються із секторним, секторним і висувним риштаком, клапанним, шиберним затворами.

Важконавантажені вузли (каркас, лоток, затвор, балки для приєднання пристроїв підвісних) виконуються з конструкційної низьколегованої маловуглецевої сталі за ДЕСТ 19281, що забезпечує високі характеристики міцності та втоми.

Робочі поверхні футеровані міцними та зносостійкими листами, матеріал яких узгоджується із замовником. Є досвід застосування нержавіючої сталі, HARDOX, біметалевих листів SWIP, сталі Гадфільда, гумометалевої ГМФ.

Для зниження експлуатаційних витрат у всіх шарнірних з’єднаннях скіпа можуть бути застосовані металографітні втулки ковзання SKF (або аналогічні за якістю). Втулки SKF, що мають самозмащувальну поверхню ковзання на основі PTFE (змазування в процесі експлуатації не потрібно), забезпечують надійну тривалу роботу в агресивному середовищі та практично не вимагають технічного обслуговування.

Скіп може бути виготовлений у складі з підвісними пристроями для підйомних і врівноважувальних канатів.Charakterystyki
Номінальна місткість кузова, м³ 0,5…35
Маса скіпа, т 1…31
Nośność, kN, nie więcej niż 10…325
Szybkość poruszania się, m/s, nie więcej niż До 16
Porównaj
Ankieta

Send us a questionnaire

Usługi

Oprócz tego produktu możesz zamówić usługę:

Zestawy
# Urządzenia podwieszane УПБ 1200-01 # Urządzenia podwieszane УПБ 1200 # Urządzenia podwieszane УПБ 800-01 # Urządzenia podwieszane УПБ 800 # Urządzenia podwieszane УПБ 500-01 # Urządzenia podwieszane УПБ 500 # Urządzenia podwieszane УП-3М # Urządzenia podwieszane УП-2М # Urządzenia podwieszane УПС 46 # Urządzenia podwieszane УПС 30 # Urządzenia podwieszane УПС 20 # Urządzenia podwieszane УПС 12,5 # Urządzenia podwieszane УПС 6,3
#