Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Corum Rus
Понад 10 років представництво компанії Corum Group у Росії постачає обладнання, здійснює його сервісну підтримку, також надає послуги з будівництва вертикальних стволів та гірничо-капітальних виробок, співпрацюючи з найбільшими компаніями з розробки та видобутку вугілля та інших корисних копалин.

Центральний офіс

119334, м. Москва, вул. Вавілова, б. 5, к 3, офіс 312

Філії

Corum Rus. Уральська та Північно-Західна філії

Corum Rus. Західно-Сибірська філія

654007, м. Новокузнецьк, пр. Єрмакова, б. 9а, оф. 309

Corum Rus. Південна філія

347825, м. Каменськ-Шахтинський (Ростовська обл.), вул. Заводська, б. 8

Росія
Наші клієнти
Реалізовані проекти
Комплексне рішення для ШУ «Садкінське»
Більше
Кріплення ДТМ 14/35. Сorum оснастить очисним обладнанням лаву з топ-5
Більше
Допроходка. Розконсервація вентиляційного стовбура у Воркуті вийшла на новий етап
Більше
#
Дмитро Ворожцов
Директор ТОВ «Корум РУС»

З 2016 року обіймає посаду директора торгової компанії ТОВ "Корум РУС", РФ. Протягом 2016-2021 рр. ТОВ "Корум РУС" побудувала довгострокові партнерські відносини з провідними вугледобувними компаніями РФ, результатом яких стало восьмикратне збільшення обсягу реалізації продукції і послуг CORUM в Росії. 

До приходу в Corum Gorup, в 2007 - 2015 роках, Дмитро Ворожцов (Дмитрий Ворожцов) працював у російському і казахстанському представництвах компанії Sandvik Mining, де обіймав посади фінансового директора, директора з інфраструктури бізнесу і технічного сервісу, а також генерального директора ТОВ «Сандвік Майнінг енд Констракшн Казахстан» (Алмати), в якій управляв бізнес-кампаніями Sandvik в Республіці Казахстан і Центральної Азії. 

Має вищу освіту в галузі фінансів (Уральський Державний Економічний Університет - УрГЕУ), а також ступінь Executive MBA в Kingston Business School (London).

 

#