Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Corum Kazakhstan
Corum відкрив свій дилерський центр у Казахстані в 2011 році. З того часу компанія стала надійним постачальником гірничо-шахтарного обладнання до місцевих компаній з видобутку вугілля, руди та цинку. Також компанія надає клієнтам сервісну підтримку та стабільне наповнення консигнаційного складу.

Центральний офіс

100017, Республіка Казахстан, м. Караганда, вул. Мустафіна, б. 9/2

Казахстан
Наші клієнти
Реалізовані проекти
Найгабаритніший шків Н336-2 виготовить і поставить Сorum для «Казцинку»
Більше
#
Сергій Курбатов
Директор Corum Kazakhstan

Очолює філію з 2015 р. Торгова компанія розширила партнерські відносини з новими Клієнтами - ERG, Казцинк, NovaЦинк. Значно збільшено продуктовий портфель, і на ринок Казахстану виведені нові продукти - підйомне устаткування, трансформаторні підстанції нового покоління, скребкові конвеєри, шахтобудівні послуги.

У 2010 - 2014 роках працював менеджером з продуктового маркетингу кріплень, Дивізіон підземної розробки, Corum Group. Брав активну участь у розвитку продуктових лінійок, побудові системи продажів і зміні бізнес-процесів, а також стратегічному плануванні. 

До приходу в Corum Group Сергій Курбатов (Сергей Курбатов) працював у Представництві чеської компанії "ALTA a.s." начальником відділу гірничо-шахтного обладнання в Україні, 2008-2010 рр.

Раніше, протягом 1998-2007 рр. працював на вугледобувних підприємствах України - ш. ім. В.В. Вахрушева, ВАТ "Вугільна компанія" Шахта "Червоноармійська-Західна №1" (шахтоуправління Покровське), де пройшов шлях від гірничого майстра, начальника ділянки до заступника головного інженера підприємства.

У 1998 році закінчив Ровеньківський гірничий технікум за спеціальністю «Гірничий технік-технолог». У 2005 році отримав додаткову освіту в Донбаському гірничо-технічному університеті за спеціальністю «Гірнича справа».

#