Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Костянтин Валігурський

Костянтин Валігурський

Corum Group — це люди з багаторічним практичним досвідом і безцінним знанням. Саме вони роблять компанію стабільною і сильною. Тому, щоб познайомитися і дізнатися цікаві факти про колег, ми починаємо вести нову рубрику - «Люди CORUM».

Перший герой — корінний дружківець, професіонал, із добрим почуттям гумору. І все це про Костянтина Валігурського, стругальника Механозбирального цеху з випуску гідравліки управління та секцій кріплень №2, «Корум ДрМЗ».

Костянтин Борисович прийшов на завод, коли йому виповнився 21 рік. Пригадує, що перший робочий день був важким, але цікавим. І завдяки прагненню рухатися вперед він працює в машинобудуванні вже 37 років.

— У новому колективі моїм наставником став Олександр Тюрін, який навчав мене ще в ПТУ, — каже Костянтин Борисович,він, як професіонал, допоміг швидко та якісно здобути практичні навички, і завжди спрямовував мої ініціативи у потрібне русло.

Робочий день Костянтина розписаний по годинам. Все починається з п’ятихвилинки, отримання креслення та налаштування верстата. І зараз за планом він обробляє деталі для кріплень ДТМ 14/35 на поздовжньо-стругальному верстаті. Нашому герою до вподоби робити складні деталі, з різними «викрутасами» і приємно, коли все виходить на найвищому рівні та вчасно.

Костянтин Борисович завжди відкритий до нових викликів, але сумніви вибиває досвідом. За словами колег, чуйний і готовий прийти на допомогу.

Цікаві факти про Костянтина Валігурського:

  • Замолоду займався баскетболом.
  • Батько трьох прекрасних доньок.
  • У вільний час допомагає молодшій дочці, яка навчається у 6-му класі, робити уроки.

– Головна моя мета – жити, працювати та допомагати дітям! – підсумував Костянтин Борисович.

#