Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Трансформатори нового покоління замовив білоруський промисловий гігант у Corum Group

Трансформатори нового покоління замовив білоруський промисловий гігант у Corum Group
DSC08806.jpg

Новий контакт уклав Corum Group з одним із найбільших у світі виробників калійних мінеральних добрив «Білоруськалій». Підприємство замовило у українських машинобудівників 16 інноваційних трансформаторних підстанцій типу КТПВ.

«Ця техніка — потужніша і в той же час більш економічна. Раніше ми випускали трансформаторні підстанції з напругою 6кВ. Нові КТПВ-ДВ-630 можуть працювати з напругою 10кВ, — каже Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. — Обладнання допоможе скоротити втрати електроенергії, збільшити пропускну спроможність ліній електропередачі, знизити витрати на прокладання кабелів у підземних виробках. Це все забезпечить стабільну роботу обладнання, яке живлять трансформаторні підстанції».

 

Трансформатори нового покоління відправлять в Білорусію навесні 2020 року. Їх встановлять на Петриківському гірничо-збагачувальному комплексі.

 

Обладнання Corum Group білоруські колеги замовляють з 2001 року. За цей час українські машинобудівники поставили в Республіку Білорусь понад 380 трансформаторних підстанцій типу КТПВ.

 

Електроустаткуванням Corum Group також оснащені шахти і рудники Казахстану, Узбекистану, Грузії, Македонії, Туреччини, Росії та Естонії.

 

Довідка:

Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group — найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Corum Group поєднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці та Каменськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також закордонні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії — 14 найбільших добувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum Group працює на гірничодобувних підприємствах у 15 країнах світу.#