Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Сorum Group на промисловій виставці-форум «Kharkiv Prom Days 2021»

Сorum Group на промисловій виставці-форум «Kharkiv Prom Days 2021»

Завод «Корум Світло шахтаря» вперше взяв участь у триденній промисловій виставці-форум «Kharkiv Prom Days 2021», презентуючи компанію Corum Group. Компанія є частиною найбільшого в Україні вертикально-інтегрованого енергетичного холдингу - ДТЕК Енерго.

изображение_viber_2021-03-26_09-29-36.jpg

Захід пройшов за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Виставка «Kharkiv Prom Days 2021» галузева подія у сфері промисловості, в якій беруть участь представники 20 країн ближнього і далекого зарубіжжя: посольств, торгових палат, бізнес-місій Пакистану, Туреччини, Німеччини, Італії, КНР, Саудівської Аравії, Ізраїлю та ін.

- Ми із задоволенням прийняли від організаторів запрошення взяти участь у заході. Corum Group завжди активно долучається до виставок по всьому світу, але карантин тимчасово додав свої корективи. Сьогодні ми представляємо нашу компанію - лідера машинобудівної галузі України, який відіграє важливу роль у розвитку регіонів й енергонезалежності країни, - зазначив у своєму виступі на відкритті заходу Олександр Ковальчук, генеральний директор «Корум Світло шахтаря».

На стенді компанії гості виставки змогли дізнатися всю ​​інформацію про специфіку розвитку найбільшого машинобудівного заводу, який безперервно працює над розробкою і випуском нової високоресурсної техніки. Компанія демонструвала свою продукцію за допомогою VR-окулярів, які дозволили учасникам максимально зануритися в особливості гірничо-шахтного устаткування.

Також на форумі головний конструктор «Корум Світло шахтаря» Роман Бережний презентував компанію Corum Group для іноземних гостей в режимі онлайн і розповів про комплексні високотехнологічні рішення – від проектування технологій до експлуатації обладнання для видобутку, транспортування і переробки природних ресурсів.

#