Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Робота Corum Group у період карантину. Пріоритет – здоров’я співробітників та виконання замовлень для клієнтів

Робота Corum Group у період карантину. Пріоритет – здоров’я співробітників та виконання замовлень для клієнтів
У період карантину Corum Group робить все можливе для збереження здоров’я своїх співробітників та виконання зобов’язань перед клієнтами.

- Ми робимо і продовжимо роботи все можливе для захисту здоров’я наших співробітників і своєчасного виконання замовлень наших клієнтів, - говорить Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. - Нам важливо не підвести замовників, зберегти виробництва, щоб після закінчення карантину наші співробітники були забезпечені роботою. Ми робимо все залежне від нас для цього.

На віддалену роботу з минулого тижня перевели всіх, хто може працювати дистанційно: співробітників головного офісу та частково співробітників заводів. На підприємствах ввели нові протоколи гігієни та дезінфекції. А саме:

* посилили візуальний контроль за станом здоров’я співробітників
* в обов’язковому порядку ввели вимірювання температури тіла співробітників на заводських прохідних
* забезпечили максимально можливе число співробітників засобами індивідуального захисту (масками)
* посилили дезінфекцію заводського транспорту та заводів.
Всі співробітники Corum Group мають поліси медичного страхування.

Corum Group моніторить ситуацію з поширенням коронавірусу, економічну ситуацію і оперативно приймає рішення. Ми постійно на зв’язку з нашими клієнтами та співробітниками.

Довідка:

Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group – найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Corum Group поєднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці та Каменськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також закордонні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії — 14 найбільших добувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum Group працює на гірничодобувних підприємствах у 15 країнах світу.
#