Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Привітання з Днем машинобудівника від Михайла Потапова, генерального директора Corum Group

Привітання з Днем машинобудівника від Михайла Потапова, генерального директора Corum Group

Любі друзі,

Прийміть мої вітання з нашим професійним святом!

У цей день у нас відразу дві знаменні дати - День машинобудівника і 130-річчя «Корум Світло шахтаря». Це найкращий привід говорити про наших людей, про нашу роботу і плани на майбутнє.

Мені приємно бачити, як ми з легкістю відкриваємося новому досвіду та інноваціям. Це і не дивно, машинобудівники завжди були лідерами змін, за ефективне і безпечне виробництво.

І сьогодні Corum активно трансформується, впроваджує нові технології, інвестує в розвиток, розширює продуктовий портфель і пропонує комплексні рішення спільно з Корум Шахтспецбуд, а також виходить на ринки Туреччини, Індії, США.Я радий, що працюю з вами в одній компанії і разом ми щодня рухаємося до успіху. Пишаюся нашими перемогами і силою підтримки! Те, що робить Corum Group, так важливе для України та її енергонезалежності. 

Дякую за професіоналізм, працю, постійний розвиток, уміння протистояти труднощам.

Люди Corum Group для мене - це приклад сили і твердості духу, мудрих і зважених рішень, відчуття плеча і взаємодопомоги! Бажаю вам залізної витримки, металевого терпіння, міцного здоров'я, добра і щастя. Успішно втілювати всі плани, не знижувати темпи і продовжувати впевнено рухатися вперед, створюючи найкращу гірничо-шахтну техніку. 

І, звичайно, нехай у ваших родинах завжди буде взаєморозуміння і підтримка, а ваше життя буде наповнене яскравими подіями, в яких особливе місце буде займати робота в нашій з вами компанії.

З повагою,

Михайло Потапов

Генеральний директор Corum Group

#