Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Привітання з Днем машинобудівника від Ільдара Салєєва, Генерального директора "ДТЕК Енерго"

Привітання з Днем машинобудівника від Ільдара Салєєва, Генерального директора "ДТЕК Енерго"

Шановні друзі, колеги-машинобудівники,

Вітаю вас із професійним святом - Днем машинобудівника!

Corum Group - це відмінний приклад трансформації української компанії в європейський бізнес, якому довіряють в Україні і в світі. Мені приємно бачити, як Corum з легкістю відкривається новому досвіду та інноваціям, не боїться змін і досягає успіхів.

Але всі досягнення неможливі без людей. Робітників, інженерів і управлінців, їхньої відповідальності та самовіддачі, їхньої сміливості, рішучості та працьовитості. Я дякую всім і кожному з вас. Ціную ваш внесок у нашу спільну справу. Я щиро радий, що третій рік поспіль разом із Днем енергетика та Днем шахтаря ми відзначаємо ще одне велике професійне свято - День машинобудівника!

Ми - одна команда, що працює на досягнення єдиної мети. Машинобудівники виробляють надійне і якісне обладнання, яке допомагає шахтарям видобувати вугілля для теплоелектростанцій. В результаті спільної роботи у жителів України і на промислових підприємствах є світло і тепло. Ми можемо підставити один одному плече і бути впевненими в тому, що в нашій зв'язці все працює. Разом ми наближаємо Україну до енергетичної та економічної незалежності, до дійсно великої і світлої мети у всіх розуміннях.

Шановні колеги, бажаю вам цікавих проектів, нових контрактів і максимального завантаження заводів «Корум Світло шахтаря» і «Корум Дружківський машинобудівний завод». І ще - нехай у ваших домівках і на душі завжди буде тепло і світло. Успіхів, реалізації всіх цілей, нових перемог і звершень!

Зі святом! З Днем машинобудівника!

Ільдар Салєєв

Генеральний директор ДТЕК Енерго

#