Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Попит на українське обладнання. Corum Group уклав новий контракт у Польщі

Попит на українське обладнання. Corum Group уклав новий контракт у Польщі
Крепь_1.jpg
Машинобудівна компанія Corum Group (ДТЕК) уклала новий контракт вартістю 300 млн грн. Українські машинобудівники виготовлять і поставлять 127 секцій кріплення для шахти Весела (Wesola) компанії Polska Grupa Gornicza (PGG).

«Це вже четверте замовлення від польської компанії з 2018 року. Загальна сума всіх контрактів з польським замовником перевищила 1 млрд грн, - говорить Михайло Потапов, в. о. генерального директора Corum Group. - Довгострокове партнерство з PGG підтверджує, що наше обладнання відповідає європейським стандартам якості. Такі замовлення - це просування української техніки в Європі».

За умовами нового контракту перші секції кріплення будуть готові наприкінці грудня, а поставку всього комплексу завершено у березні 2020 року.

«Співпраця з Polska Grupa Gornicza - це оцінка високої якості продукції нашого заводу і підтвердження високої кваліфікації працівників. Наші зварювальники пройшли додаткове навчання та отримали відповідні сертифікати, - говорить Тетяна Калугіна, директор «Корум Дружківський машинобудівний завод». - Новий контракт - це стабільна робота для двох тисяч співробітників нашого заводу, а також - можливість створювати нові робочі місця у Дружківці».

Контракт на поставку партії секцій кріплення Сorum Group для шахти Весела (Wesola) підписаний в рамках продовження співпраці з Polska Grupa Gornicza.

Довідка:
Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group – найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Corum Group поєднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці та Каменськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також закордонні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії — 14 найбільших добувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum Group працює на гірничодобувних підприємствах у 15 країнах світу.

Polska Grupa Górnicza S.A., PGG — найбільша гірничодобувна компанія в Європі та найбільший виробник кам'яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яка йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача. Гірничодобувні райони шахт PGG розташовані в 42 комунах Силезського воєводства та 3 комунах Малопольського воєводства. Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку — 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн тонн. У компанії працюють 43 тис. осіб.
#