Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Надійно і достроково. Corum Group виконав велике замовлення для Польщі

Надійно і достроково. Corum Group виконав велике замовлення для Польщі
Крепи_ZRP_Corum_2.jpg

127 секцій механізованих кріплень ZRP 15/35 від Corum Group (ДТЕК) отримала Polska Grupa Gornicza (PGG) раніше контрактного терміну. Це вже третій лавокомплект, який Corum поставив на польський ринок. Він буде працювати на шахті «Весела» (Wesola).

- Радий, що ми виконали ще один великий і амбітний проект для Polska Grupa Gornicza, найбільшої гірничодобувної компанії в Європі. І зробили це достроково, - говорить Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. - Дякую нашим польським партнерам за довіру, а команді Corum - за відмінну роботу всупереч усім зовнішнім труднощам.

- Понад 400 секцій кріплення Corum Group поставив на шахти PGG з 2018 року, - коментує Ярослав Зналезняк, директор торгової компанії Corum Poland. - Кріплення, які виготовив «Корум Дружківський машинобудівний завод» в 2018 і 2019 роках, успішно працюють на шахтах PGG «Сошніца» (Sośnica) і «Пьяст-Зіемовіт» (Piast-Ziemowit). Секціями з нової партії оснастять лави шахти «Веселої» (Wesola).

Крепи_ZRP_Corum_3.jpg

Запланований термін поставки всіх 127 секцій кріплення ZRP 15/35 на шахту «Весела», згідно з домовленістю з PGG, був до початку червня. Corum Group провів поставку повністю до 4 травня. Виконати замовлення раніше контрактного терміну машинобудівники Corum змогли завдяки оптимізованим процесам виробництва кріплень, чіткій логістиці та ефективній взаємодії з клієнтом. При цьому якість робіт незмінно в пріоритеті і зберіглася на найвищому рівні.

Для виконання польських замовлень Corum Group інвестував понад 6 млн грн у придбання сучасних зварювальних апаратів фінського і австрійського виробництва, зварювальники «Корум ДрМЗ» пройшли спеціальне навчання. Європейську якість продукції Corum підтверджують і міжнародні сертифікати: ISO 9001 - про відповідність менеджменту якості і ISO 3834-2 2008 - про відповідність якості зварювального виробництва вимогам Європейського союзу.

Довідка:

Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group – найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.
Corum Group об'єднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці та Каменськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також закордонні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії - 14 найбільших добувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum Group працює на гірничодобувних підприємствах у 15 країнах світу.

Polska Grupa Górnicza S.A., PGG — найбільша гірничодобувна компанія у Європі та найбільший виробник кам'яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яка йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача. Гірничодобувні райони шахт PGG розташовані в 42 комунах Силезського воєводства та 3 комунах Малопольського воєводства. Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку — 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн тонн.
#