Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Місія, бачення, цінності - основа успіху компанії

Місія, бачення, цінності - основа успіху компанії

У Corum Group як успішного та стабільного бізнесу, що розвивається, є своя місія, характерне бачення та певні цінності. Простіше кажучи - орієнтири: що, як і для кого робить, як виглядає успіх та у що вірить компанія. За сучасних умов ринкової конкуренції бізнес безперервно трансформується, а значить - формує нові бачення, місію і цінності.

Сьогодні зміни стають новою нормою, тому компанії потребують гнучкості, щоб легко і швидко трансформуватися, реагувати на актуальні запити клієнтів і суспільства, стати для них екологічним, технологічним та ефективним партнером. Ці умови Corum Group відобразив у своїй Місії:

Ми працюємо в ім'я прогресу і процвітання суспільства. Наша мета - інноваційне лідерство на міжнародному ринку через трансформацію і розвиток промислового машинобудування і шахтобудування шляхом прозорого ведення бізнесу.

Для успішного просування продукції на українському та міжнародних ринках слід використовувати новітні інформаційні та виробничі технології та пропонувати ті рішення, які допоможуть клієнтам стати ще більш ефективними. Фактори успіху - це Бачення:

Ми - сучасна компанія, що динамічно розвивається, експерт у розробці та впровадженні комплексних високотехнологічних рішень, якому довіряють. В основі нашого успіху - люди, ефективність, передові технології та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Corum Group розробив нову стратегію розвитку до 2030 року. Компанія планує модернізувати існуючі виробництва, щоб підвищити їх ефективність, опанувати принципово нові продукти та послуги, не пов'язані з підземним видобутком вугілля. Так Corum готується відповідати новим стандартам світового машинобудування, які викликані трендами декарбонізації і зниженням рівня виробництва електроенергії на вугільних ТЕС.

У тих країнах, які в наступному десятиріччі будуть збільшувати споживання енергетичного вугілля, Corum Group продовжить розвивати продаж гірничо-шахтного обладнання.

Corum Group – експерт машинобудування і шахтобудування в Україні та за кордоном у період трансформацій. Тому важливим напрямом розвитку є збільшення обсягу та послуг для шахтарів. «Корум Шахтспецбуд» планує вже в 2025 році майже в 3,5 рази збільшити свої продажі видобувачам залізної руди, кольорових металів і калійної солі.

Щоб досягти стратегічних цілей компанії, слід розуміти основу бізнесу, навколо якої об'єднався колектив. Культуру та переконання компанії визначають її Цінності:

  • Клієнтоорієнтованість - пріоритетне завдання компанії. Ми вибудовуємо чесні, відкриті і довірчі відносини з клієнтами і партнерами за принципом win-win. В основі нашого успіху - індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  • Професіоналізм. Наші співробітники мають глибокі професійні знання, відповідально і сумлінно ставляться до своїх обов'язків, якісно і своєчасно виконують поставлені завдання. Ми прагнемо до досягнення найкращих результатів за умови оптимального використання ресурсів.

  • Відповідальність. Ми будуємо свою діяльність на розумінні того, що всі наші зусилля повинні відповідати інтересам суспільства. Ми несемо відповідальність за якість роботи і дотримання корпоративних норм, виконання своїх зобов'язань. Ми відповідальні за тих, хто робить нашу компанію успішною, - наших співробітників.

  • Відкритість. Ми відкрито інформуємо наших співробітників, партнерів, клієнтів, акціонерів та інші зовнішні зацікавлені сторони про важливі питання розвитку нашої компанії, створюючи основу для довірчої співпраці.

  • Прагнення вдосконалюватися. Ми впроваджуємо найперспективніші технології, удосконалюємо виробничі та управлінські процеси, створюючи умови для розвитку теперішніх і майбутніх співробітників компанії. Розвиваючи бізнес, ми робимо внесок в успішний розвиток в регіони і країни в цілому.

  • Згуртованість. Ми - єдина команда, яка поділяє спільні цілі і діє в інтересах компанії. Ми відкриті до співпраці, допомагаємо колегам і підтримуємо один одного. Багатогранність досвіду і знань кожного створюють загальний потенціал розвитку компанії.

- Corum Group поділяє цінності керуючої компанії ДТЕК, наближаючи країну до енергозалежності. Понад 130 років Corum Group трансформує свій бізнес і виробляє інноваційне і безпечне обладнання. Для цього в компанії застосовують як інженерні рішення, що добре зарекомендували себе, так і новітні технології, — зазначив Михайло Потапов, генеральний директор Corum Group. - Професійний колектив Corum успішно справляється з викликами і швидко перебудовує бізнес-процеси, щоб залишатися лідером вітчизняного машинобудування і просувати свою продукцію на світовому ринку.
#