Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Комплексний проект для ЗЗРК. Південний вентиляційний стовбур №2 побудує і оснастить Corum Group

Комплексний проект для ЗЗРК. Південний вентиляційний стовбур №2 побудує і оснастить Corum Group

Corum_Shakhta [Recovered]-ed-1.jpg

Підйомну машину Ц-3х1,9 спроектують і виготовлять фахівці «Корум Дружківський машинобудівний завод» для постійного клієнта Corum - «Запорізького залізорудного комбінату». Контракт на виробництво цього обладнання уклали сторони в рамках реалізації шахтобудівельного проекту «Корум Шахтспецбуд» по будівництву Південного вентиляційного стовбура №2. Це обладнання допоможе шахтобудівникам в спорудженні 355-метрового вертикального стовбура.
ПМ.jpg
Більше про старт проекту на ЗЗРК: https://corum.com/news/corum-group-postroit-i-osnastit-novuyu-proizvodstvennuyu-ploshchadku-na-zzhrk... 

- Машину з триметровим барабаном сміливо можна називати «топовою», - каже Євген Петров, менеджер з інфраструктурного обладнання Corum Group. - Комплектацію механічної та електричної частин Ц-3х1,9 реалізують на базі передових конструкторських рішень: в складі машини будуть застосовані підшипники європейського виробника і гальма гідравлічні дискові. Також там будуть використані частотно-регульований привід для управління електродвигуном і мікропроцесорна техніка в системі управління підйомної установкою і сигналізації. Такий комплект забезпечить швидкість переміщення судини по стовбуру до 8 м/с при максимальному статичному навантаженні каната до 14 тонн.

Проект підйомної машини Ц-3х1,9 проектують індивідуально під замовника. На період будівництва машина буде обслуговувати цебровий підйом, а після закінчення будівництва - її переоснастять для роботи з не перекидною кліттю. Це нетрадиційне рішення.

Машина зможе працювати в три етапи. Перший етап - робота з цебром, другий - робота кліттю з позначки -340 м, третій - робота кліттю з позначки -640 м. Глибина під третій етап буде за планом відпрацювання родовища досягнута пізніше. Але вже сьогодні розробники Corum закладають можливість роботи Ц-3х1,9 на такій глибині з дотриманням всіх норм і правил безпеки.

Поставка машини Ц-3х1,9 буде в розширеному комплекті електрообладнання: в неї включено все необхідне для забезпечення енергопостачання не тільки машини, але і машинного залу. Монтаж машини Ц-3х1,9 на «Запорізькому залізорудному комбінаті» намічений на перший квартал 2022 року.

Наша компанія має великий і успішний досвід в реалізації комплексних проектів для шахт, - говорить Олексій Житник, директор «Корум Шахтспецбуд». - Для нас особливо цінно в цю скарбничку додати такий масштабний і унікальний проект, як будівництво і оснащення Південного вентиляційного стовбура №2. У його реалізації задіяні відразу кілька наших підрозділів. Це дозволить нам контролювати кожен етап і домогтися цілісності проекту і максимуму для вирішення завдань клієнта.

Шахтобудівники нашого підрозділу «Корум Шахтспецбуд» з нуля побудують вентиляційний стовбур і супутні йому будови. Інженери і машинобудівники «Корум Дружківський машинобудівний завод» розроблять і вироблять для оснащення стовбура підйомну машину Ц-3х1,9. А фахівці сервісної служби Corum Repair змонтують і налагодять це обладнання на території рудника. Це дозволяє нам гарантувати якість робіт на кожному етапі. Таким чином, клієнт отримує комплексне рішення під ключ в оптимальні терміни.

- Сьогодні Corum Group пропонує клієнтам комплексні і високотехнологічні рішення, - прокоментував Михайло Потапов, генеральний директор Corum Group. - Будівництво та оснащення ПВС №2 - це масштабний і амбіційний проект, який реалізується в рамках прийнятої Стратегії розвитку компанії до 2030 року і демонструє високу експертизу Corum в сфері шахтобудування.

Своєчасний запуск комплексу ПВС №2 дозволить комбінату підтримати рівень видобутку в цілому по руднику на рівні 4 500 тис. тонн залізної руди на рік. Цей проект дозволить ЗЗРК вести відпрацювання запасів Переверзевського родовища залізних руд (оцінка запасів - понад 350 млн. тонн). Це забезпечить стабільну роботу комбінату на кілька десятиліть вперед. 

#