Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Фокус на експорт: Corum Group виготовив секції механізованого кріплення для Туреччини

Фокус на експорт: Corum Group виготовив секції механізованого кріплення для Туреччини

Партію секцій кріплення КД90Т 17,5/28 для найбільшої вугледобувної компанії Туреччини - Imbat Madencilik виготовила виробничий майданчик Corum Group - «Корум Дружківський машинобудівний завод».

У механізованих секцій кріплення КД90Т 17,5/28 є індивідуальні рішення і конструктивна відмінність від подібного обладнання, яке Corum Group раніше виготовляв для шахт Європи й Азії.

“Машинобудівники Corum розробили спеціальну конструкцію кріплення КД90Т 17,5/28. У її «хвостовій» частині розміщений шибер для дроблення великих блоків гірської маси і завальна консоль для управління випуском вугільної пачки, що обвалюється, - коментує Ігор Вассерман, менеджер з продажу та розвитку кріплень Corum Group. — Така конструкція допоможе зробити видобуток вугілля та роботу шахтарів безпечною та ефективною”.

Секції успішно пройшли заводські випробування і перевірку на відповідність європейському стандарту EN 1804. Ресурс кріплення - не менше 30 000 циклів. Зараз партію відвантажили, вона прямує до Туреччини.

Нове обладнання від українського виробника допоможе Imbat Madencilik добувати вугілля за спеціальною технологією Longwall Top Coal Caving (LTCC), яку використовують на потужних вугільних пластах від 7 до 30 метрів, характерних для турецьких шахт.

"Longwall Top Coal Caving (LTCC) - це технологія видобутку вугілля за допомогою обвалення. Після того, як комбайн зрізає близько 2,8 м пласта і кріплення пересувається за ним, вугілля, яке залишається над кріпленням, обвалюється на «завальний» конвеєр позаду. Як тільки вугільний пласт закінчується і починається порода, висувається спеціальна заслінка за кріпленням і просуває конвеєр ", - розповів Михайло Лисенко, менеджер проектів Corum Group.

У світі метод LTCC для видобутку вугілля використовують всього декілька компаній. Тому обладнання для оснащення таких лав завжди розробляється індивідуально, з урахуванням унікальних гірничо-геологічних умов замовника.

"Ринок Туреччини, згідно зі стратегією Corum до 2030 року, - один із ключових напрямів для нашої компанії. Партія секцій кріплення КД90Т 17,5 / 28 - перша поставка нашого обладнання в Туреччину, - каже Олег Нестеренко, директор торгової компанії Corum Trading. - Початок покладено. Будемо розвивати ділові стосунки з нашими турецькими партнерами і зміцнювати свої позиції ".

Турецька гірничодобувна компанія Imbat Madencilik керує шахтою з видобутку енергетичного вугілля. Середньорічний видобуток - близько 5,5 млн тонн на рік.

#