Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Для клієнтів Corum Group. Інформацію про нові продукти та послуги компанії читайте у свіжому випуску Дайджесту-2021

Для клієнтів Corum Group. Інформацію про нові продукти та послуги компанії читайте у свіжому випуску Дайджесту-2021

Дайджест-2021 для своїх клієнтів випустив Corum Group напередодні свого Дня народження. Під однією обкладинкою на 34 сторінках зібрана найактуальніша інформація про продукти та послуги компанії. 

Основною темою цього випуску стало очисне обладнання компанії: комбайни, кріплення та конвеєри. Акцент зробили на презентації новинки-2020 року – очисному комбайні для супертонких пластів CLS550P. Також зіставили його параметри з іншими ТОПовими моделями комбайнів, що випускаються компанією.

У дайджесті також представлені кейси щодо інших продуктових лінійок: прохідницького та підіймального обладнання, вентиляторів головного провітрювання, транспорту для вугільних та рудних підприємств, а також електроустаткування.

Окреме місце в дайджесті займають кейси з шахтобудування та сервісного обслуговування. Усі новини компанії в одному виданні. Зручно. Лаконічно. Та технологічно.

Для того, щоб уважніше роздивитися обладнання, завантажте мобільний додаток Corum AR. Завдяки йому ви зможете розкласти кріплення ДТМ, прохідницький комбайн RH160 та очисний комбайн CLS450 на вузли.

Для завантаження мобільного додатку Corum AR переходьте за посиланням AppStore: https://apps.apple.com/ru/app/corum-ar/id1526008551

Для завантаження мобільного додатку Corum AR переходьте за посиланням Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.corum.AR&hl=bg&gl=US

У дайджесті QR-коди допоможуть швидко перейти на відео про продукт, що містить більше технічних характеристик та дозволяє краще роздивитися обладнання.

– Інноваційні технології дозволяють нашій компанії подружити папір та цифрові носії інформації, – каже Ася Христокіна, головний редактор дайджесту для клієнтів Corum Group. – Це зроблено для комфорту клієнта. Він може вибрати зручний для себе формат отримання інформації про нашу компанію, її продукти та послуги. Клієнтоорієнтованість – наша головна цінність. І ми її реалізуємо на всіх етапах взаємодії з нашим клієнтом.

Технологічний підхід до подання інформації в компанії почали використовувати в минулому році. Наразі ми розвиваємо та вдосконалюємо цей напрямок.     

Дайджест-2021 для клієнтів Corum Group читайте за посиланням: http://surl.li/vjvx

#