Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Corum Group впроваджує цифрове планування у промислове виробництво

Corum Group впроваджує цифрове планування у промислове виробництво

Corum Group розпочав промислову експлуатацію автоматизованої системи планування виробництва Opcenter APS. В Україні на машинобудівному заводі з проєктним виробництвом таку систему застосовують уперше.

На «Корум Світло шахтаря» закінчили перший етап впровадження системи Opcenter APS (раніше – Siemens Preactor) – міжцехове планування. Така система дасть змогу оптимально запланувати завантаження виробництва компанії в цехах, а саме отримувати інформацію щодо термінів виготовлення деталей за всіма відкритими замовленнями, аналізувати відхилення від контрактної дати та можливість для прийняття оптимальних управлінських рішень. Плани на другий етап – система для внутрішньоцехового планування, де завдання розраховані для кожного робочого центру.

Opcenter APS – інтелектуальна система планування. Вона автоматично складає графік виготовлення продукції. При цьому комплексно враховує обладнання, персонал, матеріали та комплектацію, контрактні терміни та пріоритетність замовлень. Швидкий аналіз даних дозволяє мінімізувати помилки та прискорити процеси. Автоматизована система планування виробництва дозволить максимально продуктивно використати виробничі ресурси заводу.

За допомогою цифрового планування у компанії планують прискорити складання виробничого розкладу у 2-5 разів, зменшити незавершене виробництво та скоротити частку прострочених замовлень. Нова система оперативно формуватиме статистику завантаження виробничих ресурсів та працівників з урахуванням планування – для більш оперативних, об'єктивних та якісних управлінських рішень.

Завдяки Opcenter APS Corum Group отримує «цілісну картину» завантаження виробництва за відкритими замовленнями та контроль виконання замовлення керівниками виробництва. А також скорочує час на підготовку та формування різних аналітичних звітів та розвиток елементу Industry4.0 на підприємствах компанії.

Команда проекту вже організувала інтеграцію даних з облікової системи 1С в систему Opcenter APS. Це великий обсяг даних, який включає: склад виробів, технологію виготовлення, стан незавершеного виробництва. Фахівці заводу побачили повну інформацію про замовлення в «єдиному вікні», що надалі дозволить їм працювати ефективно і на результат.

- Цифрове планування значно підвищить ефективність виробництва Соrum Group і дозволить компанії утримувати лідерські позиції на ринку машинобудування, – зазначив Дмитро Федоров, керівник департаменту з інформаційних технологій Corum Group. Opcenter APS допомагає планувати, аналізувати та ефективно працювати з даними, отримуючи своєчасно повну інформацію про всі етапи виробництва.

Corum Group продовжує розвиватися, впроваджувати нові практики та сучасні технології.

#