Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Corum Group представив обладнання на міжнародній виставці в Туреччині

Corum Group представив обладнання на міжнародній виставці в Туреччині

Corum Group взяв участь у найбільшій галузевій виставці Туреччини MINEX Izmir-2021, де представив своє обладнання і послуги для потенційних клієнтів.

У виставці взяли участь 52 компанії, в тому числі світові виробники гірничошахтного обладнання. Загалом було представлено 208 брендів виробників техніки та комплектуючих для видобутку корисних копалин.

В рамках налагодження бізнес-зв’язків із міжнародними гірничодобувними компаніями та реалізації стратегії розвитку «Corum Group 2030» ми презентували обладнання на виставці в Туреччині, – коментує Олег Нестеренко, директор торговельної компанії Corum Trading. - Спираючись на наш досвід розробки індивідуальних продуктів під потреби клієнтів і широкий продуктовий портфель, ми поставили ціль - налагодити поставки гірничошахтного обладнання на ринок Туреччини на постійній основі. Під час виставки ми зустрілися з представниками провідних вугледобувних компаній Туреччини та обговорили можливості подальшої співпраці.

Фото1.jpg

Corum Group вже не перший раз брав участь у профільній виставці в Туреччині, але вперше продемонстрував секцію механізованого кріплення КД90Т 17,5/28 в «металі». Крім того, компанія презентувала очисний комбайн CLS450, кріплення ДМ і прохідницький комбайн RH160 за допомогою програми доповненої реальності, пропонуючи клієнтам ознайомитися з особливостями та перевагами продуктів.

Серед гостей були представники турецьких компаній, які тільки планують будівництво шахт і добування корисних копалин. Для таких клієнтів Corum може стати генеральним підрядником і постачальником рішень «під ключ», оскільки продуктовий портфель охоплює до 80% потреб потенційних замовників у гірничошахтному обладнанні.

- Участь у MINEX Izmir-2021 - хороша можливість показати нашу компанію серед світових виробників, а також розповісти про українські виробничі майданчики, де було виготовлене кріплення, - зазначає Данило Домащенко, менеджер відділу з маркетингу. - На виставочному стенді кожний представник вугільних компаній Туреччини мав можливість ознайомитися з каталогом продукції Corum, отримати консультацію технічних експертів і на власні очі побачити секцію механізованого кріплення КД90Т 17,5/28.

Фото2.jpeg

Після виставки кріплення КД90Т 17,5/28 відправлені на промислові випробування до компанії Imbat Madencilik. Гірниче кріплення типу LTCC допоможе шахтарям добувати вугілля в пласті від 7 до 30 метрів, де середньорічний видобуток перевищує 5,5 млн тонн на рік.

Нагадаємо, що влітку 2021 року Corum Group уклав контракт із провідною вугледобувною компанією Imbat Madencilik на пілотну поставку секцій кріплення КД90Т 17,5/28.

#