Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Corum Group націлений на індійський ринок

Corum Group націлений на індійський ринок

Делегація Corum Group відвідала Індію з робочим візитом. Основними цілями поїздки були налагоджування співпраці з місцевими видобувними компаніями та встановлення партнерських відносин з великими місцевими дилерами щодо поставки гірничо-шахтного обладнання.

Ринок Індії в галузі видобування вугілля та інших корисних копалин, що динамічно розвивається, є запорукою успіху можливої співпраці, тому пошук шляхів для встановлення стратегічного партнерства з індійськими видобувними компаніями - серйозний виклик для Corum Group.

Компанія націлена на вибудовування взаємовідносин з приватними та державними видобувними компаніями, зацікавленими у застосуванні нових технологій відпрацювання запасів, будівництва та розвитку інфраструктури наявних та, особливо, нових видобувних підприємств.

photo_2021-04-28_10-49-29.jpg

«Індія – важливий світовий гравець на ринку видобування корисних копалин і тому становить інтерес для співпраці, як з точки зору поставки очисного та прохідницького обладнання, так і надання послуг шахтобудування та оснащення інфраструктури, - коментує Михайло Потапов, генеральний директор Corum Group. Орієнтуючись на сучасні світові бізнес-моделі, Corum Group пропонує ефективні та безпечні комплексні рішення - від розробки технологій до виробництва та сервісу обладнання. Ми віримо, що і для індійських компаній ми зможемо стати надійним партнером, що інтегрований у бізнес клієнта і поділяє відповідальність за кінцевий результат роботи».

Corum має глибоку експертизу в сфері виробництва обладнання для видобування вугілля та шахтобудування, перевірені багаторічним досвідом не лише українських шахтарів, але й видобувних підприємств інших країн. Завдяки власному розвинутому R&D центру компанії та використанню інноваційних технологій, Corum адаптує техніку під вимоги клієнта, надаючи індивідуальні рішення для максимальної продуктивності обладнання в заданих умовах.

photo_2021-04-28_10-51-33.jpg

Делегація на чолі з Михайлом Потаповым провела ряд зустрічей з місцевими видобувними компаніями - членами групи Coal India (Central Mine Planning & Design Institute Limited, Bharat Coking Coal Ltd, Eastern Coalfield Ltd (Eastern Coking Coal Ltd), приватною компанією з видобування вугілля (членом групи Tata Steel Group), великим виробником міди – державною компанією Hindustan Copper Ltd, та державною вугільною компанією Singareni Collieries Company Limited (SCCL). Потенційним клієнтам презентовано можливості Corum Group з шахтобудування та поставок обладнання для підземного видобування.

«Індія демонструє стійкий попит на збільшення власного видобування вугілля у зв’язку з вибуховим зростанням енергоспоживання та стійкого попиту на продукцію металургійного сектору, - відзначив Михайло Лисенко, менеджер з управління проектами Corum Group. Саме тому Corum розглядає цю країну як перспективний ринок, де ми зможемо показати ефективність роботи МЗК на діючих шахтах та допомогти наростити видобування».

photo_2021-04-28_10-52-02.jpg

Під час візиту також було проведено зустріч з Послом України в Республіці Індії та апаратом Посольства, у процесі якої обговорили перспективи співпраці, яка посилить україно-індійське партнерство та збільшить об’єми двосторонньої торгівлі. Це сприятливо позначиться на вуглевидобувних галузях обох держав.

Для зміцнення позицій Corum і практичного розуміння ринку Індії керівником напряму призначено Андрія Миронова.

Довідка: Андрій Миронов має більше 20 років досвіду роботи на ринку Індії та у виробництві. З 2002 по 2008 рр. він керував проектом будівництва гідроелектростанції Тері (Tehri) в Індії. З 2008 по 2012 - очолював продажі на ринок Індії в компанії «Силові машини», а з 2013 по 2019 керував філією в Індії, компанія «ІЗ-КАРТЕКС імені П.Г. Коробкова» - виробника кар’єрних екскаваторів.

«Видобувні підприємства Індії відчувають потребу в переході на механізоване видобування вугілля в лавах з відповідними гірничо-геологічними умовами. Corum Group є експертом у виробництві техніки для видобування вугілля та у шахтобудуванні. В межах досягнення стратегічних цілей у частині збільшення експорту продукції, Corum Group планує вийти на поставки свого обладнання та послуг на адресу ряду індійських компаній. Мова йде, перш за все, про очисне і прохідницьке обладнання та послуги шахтобудування». - підкреслив Андрій Миронов, керівник напряму з ринку Індії.

Вихід на нові ринки - один з ключових напрямів компанії, які було затверджено в межах прийнятої Стратегії розвитку до 2030 року.

І в першу чергу пріоритетними для Corum Group будуть ринки Індії та Туреччини, подробиці читайте у матеріалі:

https://corum.com/news/corum-group-predstaviv-strategiyu-rozvitku-kompanii-do-2030-roku/Довідка:

Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group – найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Corum Group об’єднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також зарубіжні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії — 14 найбільших видобувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар’єрів. Техніка Corum Group працює на гірничовидобувних підприємствах у 15 країнах світу.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, поставки електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, заряджання електромобілів.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У видобуванні вугілля створено повний виробничий цикл: видобування і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного обладнання.

#