Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Corum Group – лідер з якості управління корпоративною репутацією в машинобудуванні

Corum Group – лідер з якості управління корпоративною репутацією в машинобудуванні

фото Corum.jpg

Corum Group (ДТЕК Енерго) став переможцем VII Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» у категорії «Машинобудування». Ключова мета рейтингу – визначення вітчизняних компаній, які створили найкращі системи репутаційного менеджменту.

Цього року незалежне журі оцінювало 650 компаній у 43 номінаціях за п’ятьма показниками: репутаційна стабільність, іміджевий капітал і КСВ, медійна активність, інноваційний підхід, антикризова стійкість.

«ДТЕК Енерго та всі підприємства, що входять до його складу, завжди будують бізнес на принципах відкритості, згуртованості, професіоналізму, створюючи кращі моделі корпоративної відповідальності та репутаційної політики, – коментує Віктор Зінченко, керівник департаменту з комунікацій ДТЕК Енерго. – Для Corum Group така нагорода – це результат єдиної і згуртованої команди, яка поділяє спільні цілі та діє в інтересах компанії. Довіра тих, для кого ми працюємо, це – найвища цінність для репутації бізнесу». 

Сьогодні Corum Group – відповідальний роботодавець і надійна компанія, і як  соціально-відповідальний бізнес поділяє цінності суспільства, піклується про людей і реалізує соціальні проекти. Corum Group постійно впроваджує нові практики та сучасні технології, наближаючи країну до енергонезалежності.

#