Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло

Corum Group інвестує в модернізацію обладнання «Корум Світло шахтаря»

Corum Group інвестує в модернізацію обладнання «Корум Світло шахтаря»

На «Корум Світло шахтаря» завершено складання 10 нових зварювальних апаратів. Устаткування поліпшить якість виготовлення зварних конструкцій та підвищить продуктивність виконання зварювальних робіт на підприємстві.

Заміна застарілої зварювальної техніки на сучасну - це частина інвестиційної програми Corum Group, яка реалізується в рамках прийнятої Стратегії розвитку компанії.

- Інвестиції - це відмінний показник розвитку заводу. Модернізація обладнання гарантує виконання виробничої програми, безперебійну роботу техніки та підвищує якість продукції, що випускається. Сьогодні «Корум Світло шахтаря» - відповідальне і надійне підприємство, яке забезпечує стабільну роботу і соціальні гарантії для працівників, - зазначає Олександр Ковальчук, генеральний директор «Корум Світло шахтаря».

Зварювальне обладнання моделі FRONIUS TransSteel 5000 Synergic має вбудований набір зварювальних процесів, процедур і характеристик, що дозволяє виконувати зварювання матеріалів найбільш ефективним способом.

- Переваги нової техніки збільшать виробничі потужності зварювального виробництва, знизять ризики виходу з ладу нового обладнання, а також нададуть можливість отримати додатковий позитивний ефект у вигляді економії електроенергії більш ніж на 200 тис. грн в рік, - коментує Євген Базулін, головний зварювальник «Корум Світло шахтаря».

Робота над проєктом з модернізації зварювальних робіт на «Корум Світло шахтаря» стартувала ще у 2020 році. Технічна підтримка та гарантійне обслуговування нового обладнання буде забезпечуватися сервісом Fronius-Україна. Представники компанії вже провели навчання персоналу за правилами використання нового обладнання. Введення в експлуатацію, згідно з графіком інвестиційної програми, в кінці квітня 2021 року.

#