Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Олександр Ковальчук
ОлександрКовальчук
Генеральний директор АТ «Корум Світло шахтаря»

Очолює завод «Корум Світло шахтаря» з 2014 року.

У машинобудівній галузі працює понад 40 років. Свою трудову діяльність розпочав після закінчення вузу. Пройшов професійний шлях від майстра до головного інженера «Корум Світло шахтаря». 

З 2012 року обіймав посаду керівника дивізіону очисного і прохідницького обладнання ТОВ «Корум Груп», з 2014 року призначений директором з маркетингу та продажів компанії.

У 2014 році свій професійний шлях продовжив на посаді генерального директора АТ «Корум Світло шахтаря». 

Під його керівництвом на заводі в стислі терміни опанували випуск продукції «Горлівського машинобудівного заводу» і «Донецького енергозаводу». Також почали випуск сучасних очисних комбайнів, перших зразків прохідницького комбайна RH160. У продуктовій лінійці з'явилися новий комбайн CLS550P і перша модель трансформаторних підстанцій КТПВ-ДВ-630, що працюють в мережі з напругою 10кВ, для комплектації рудників «Білоруськалій».

У 1978 році закінчив Новочеркаський політехнічний інститут ім. Серго Орджонікідзе за фахом «Гірські машини та комплекси», гірничий інженер-механік. У 2008 році - кандидат технічних наук за спеціальністю «Технологія машинобудування».
#