Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Олег Нестеренко
ОлегНестеренко
Директор Торгової компанії «Corum Trading»

Займає посаду директора ТК «Корум Україна» з 2017 року, посаду директора ТК «Corum Trading» з 2018 року. Також є керівником стратегічного проекту компанії в частині виходу на нові (зовнішні) ринки. 

У компанії почав трудову діяльність в ролі менеджера з взаємодії з ключовими клієнтами в 2012 році.

Має багаторічний досвід роботи з побудови системи продажів і розвитку відносин з клієнтами, а також великий досвід роботи з підприємствами, пов'язаними з відкритим видобутком корисних копалин (як вугілля, так і залізорудна сировина) 

2014-2015 рр. - працював директором Східно-Сибірського філії компанії Корум в м. Красноярськ (законтрактовані великі проекти з компаніям СУЕК, Алроса, ППГХО, Полюс Золота). 2015-2017 рр. - старший менеджер із взаємодії з ключовими клієнтами в Україні. Були реалізовані ключові проекти з партнерами - підписання рамкової угоди про довгострокове партнерство, досягнення частки поставок з 20% до 75% в портфелі клієнтів, збільшення обсягів реалізації на понад 45% 

2017-2020 - реалізовані великі комерційні проекти, в т.ч. підписано угоду про стратегічний Альянс із ключовим партнером, виведення та продаж нових продуктів ключовим клієнтам.

Пройшов навчання методології Miller Heiman Group, є внутрішнім коучем по цій методології в частині побудови та розвитку відносин з клієнтами, філософії продажів. 

Має дві вищі освіти. У 2004 році закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2010 році закінчив Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист».#