Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Мірошниченко Олександр
МірошниченкоОлександр
Директор Corum Repair

Очолює підприємство з 2016 року.

З 2011 року почав роботу в Corum Group продукт-менеджером з продажу очисного обладнання. C 2013 обіймав посаду керівника Департаменту очисного обладнання Дивізіону підземної розробки. За цей час його командою були впроваджені якісно нові принципи ціноутворення з розрахунком сукупної вартості володіння (ТСО), розроблені нові лінійки продуктів механізованих кріплень, очисних комбайнів і скребкових конвеєрів, згідно з дорожніми картами розвитку на цільових ринках, було запущено виведення з ринку старої номенклатури техніки з переоснащенням на нові зразки. Підвищено ефективність бізнес-планування обсягів, номенклатури продажів та маржинального прибутку за продуктовими лінійками та сервісами Департаменту. 

Олександр Мірошниченко починав свою кар’єру в проектно-дослідницькому галузевому інституті ДП «Дондіпровуглемаш», де працював провідним конструктором. Після звільнення займався організацією гірничо-збагачувального виробництва на посаді провідного інженера на ММК ім. Ілліча, а перед роботою в Corum Group працював директором гірничодобувного підприємства «Дмитрівський гранітний кар’єр – Астор», що займається видобутком будівельної сировини.

Має вищу технічну освіту. У 1999 році закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю «Гірниче обладнання» з кваліфікацією фахівця «Гірничий інженер-механік».#