Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Михайло Потапов
МихайлоПотапов
Генеральний директор Corum Group

Очолює компанію з 2018 року.

З 2017 року обіймає посаду директора з маркетингу та продажів. Торгові компанії, що знаходяться в управлінні дирекції з маркетингу та продажу, вдвічі збільшили обсяг укладених контрактів в порівнянні з минулим роком. Обсяг реалізації обладнання зріс майже на 70%, а обсяг сервісу - на 34%. 

У 2012 - 2017 роках працював директором з фінансів Corum Group. За цей час під керівництвом у компанії впроваджена нова система бюджетування, автоматизовані практично всі бізнес-процеси в сфері фінансів і ряд процесів на виробництві, підвищена ефективність інвестиційної діяльності та побудована система управління оборотним капіталом.

До приходу в Corum Group Михайло Потапов працював на металургійному комбінаті «Криворіжсталь» і компанії «АвтоКрАЗ», де пройшов шлях від заступника директора з методології та аудиту до директора з економіки та фінансів. У 2003 році був призначений Головою Правління з питань економіки та фінансів, Першим заступником Генерального директора - директором з економіки та фінансів «АвтоКрАЗ», де пропрацював до 2012 року.

Має дві вищі освіти. У 1997 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» за спеціальністю «Економіст». У 2004 році отримав додаткову освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право», кваліфікація «Магістр міжнародного права».

Успішно пройшов навчання в бізнес-школі INSEAD і отримав Certificate in Global Management, а також має диплом спільної Executive Development Programme INSEAD і Академії ДТЕК - «Енергія Лідера».

#