Ми використовуємо cookie та подібні технології, щоб гарантувати максимальне зручність користувачам
Зрозуміло
Ігор Вовк
ІгорВовк
Керівник департаменту з управління персоналом і комунікаціям

З 2012 до 2019 рр. - працював в компанії ДТЕК, де побудував кар'єру від HR-менеджера до керівника функції компенсацій і пільг генерації електроенергії. Очолює дирекцію з управління персоналом Corum Group з 2019 року, а департамент з управління персоналом і комунікацій - з 2021 року.

Професійні досягнення: впровадження грейдингової системи оплати праці, ведення антикризових проектів, розробка системи мотивації для персоналу, впровадження кафетерію пільг та інші HR-проекти. Трансформував компанію, яка займалася енергетичним будівництвом, в повноцінну EPCM структуру. Це підвищило ефективність роботи підприємства.

Має дві вищі освіти. У 2004 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет, здобув кваліфікацію інженера-механіка. У 2007 році закінчив Кременчуцький державний університет ім. М. Остроградського за спеціальністю «Менеджмент організації». 

У 2019 завершив навчання за програмою MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі згідно з корпоративною програмою Академії ДТЕК «Енергія знань».#